"45-й завод" відправив на Донбас експериментальний блокпост

22/05/2015


ДП "45-й експериментальний механічний завод", який знаходиться у м.Вінниця, розробив, виготовив і відправив на схід України експериментальний модульний блокпост розрахований на 8 військових.

Як передає УНІАН, даний модульний блокпост сьогодні відправлений на схід для бійців.
Керівник заводу Микола Чумак розповів, що розробив виріб колишній працівник заводу, і після креслення розробки була обговорена з військовими. "Сьогодні ми представляємо перший модуль блокпоста. Ми хочемо, щоб наші військові його адаптували до умов, які існують на сході і потім з урахуванням їх побажань, ми хотіли б продовжити виготовлення цих виробів", - сказав Чумак.

Модуль для військовослужбовців утеплений мінватою, обладнаний автономним опаленням та відеоспостереженням, щоб військові всередині могли спостерігати, що відбувається навколо блокпоста. Якщо блокпост обставити мішками з піском, то він забезпечить дуже високий ступінь захисту військовослужбовців, які перебуватимуть в цьому модулі.

Сам блокпост розрахований на перебування 8 військових.

Працівники підприємства також укомплектували його теплим одягом і взуттям на таку ж кількість особового складу.

Нова розробка буде апробована вже на цьому тижні.

За словами командира полку Нацгвардії Вінниці Василя Чумака, "після апробації виходитимемо з пропозицією до нашого командування, міської та обласної влади з проханням продовжити виробництво, тому що вони потрібні, адже люди на блокпостах живуть в бліндажах".

Більше того, керівництво заводу має намір реконструювати і модернізувати ще 7 контейнерів, не використані заводом, під захисні споруди на блокпостах для військових у зоні АТО

Для замовлення зворотнього дзвінка, будь-ласка,
заповніть форму нижче:

Ваше ім'я: *

Контактний телефон: *

Зручний час для дзвінка: *
із до

Дякуємо за запитання

Після розгляду питання Ви отримаєте відповідь на вказаний E-Mail

Запит вдало надіслано

Очікуйте, з Вами вз'яжуться в зручний для Вас час