11/02/2016

 Валерій Коровій разом із директором заводу Миколою Чумаком оглянув відремонтовану спеціалістами підприємства військову техніку, зокрема: БТР-и, БРДМ-и, військові автоцистерни на основі КРАЗ-ів та МАЗ-ів власного виробництва, а також молоковози на платформі Isuzu.

«На сьогоднішній день 45-й завод, - підприємство, на якому працює 450 чоловік. Основне те, що нам вдалося зберегти колектив фахівців, завдяки чому сьогодні виробничі потужності заводу зросли на 30 відсотків – це дуже великий крок вперед», - підкреслив голова ОДА.

Нова та реконструйована техніка із 45-го заводу сьогодні поставляється, згідно держзамовлення, на Міністерство оборони, Національну гвардію, а також іде на експорт.

Очільник області у своїх коментарях підкреслив, що на нову техніку, яку виробляє 45-й експериментальний завод, 90 % деталей для комплектації поставляються українського виробництва.

«Йде поступовий відхід від російських поставок, комплектуючі надходять від українського виробника ,а також з країн Євросоюзу, США та Китаю. Це - перші кроки у тому напрямку, в якому потрібно розвиватися»,- наголосив Валерій Коровій.

Микола Чумак, підкреслюючи важливість сьогоднішнього візиту очільника області, зауважив: «Нині підприємство потребує модернізації, в тому числі - виконання меморандуму щодо відчуження надлишкового майна. Якщо цього не буде зроблено – нам важко буде втриматись на ринку продукції, яку ми випускаємо. Крім продукції оборонного напрямку, наш колектив прагне зайняти нішу в сільськогосподарському машинобудуванні. Молоковоз - зразок виробу європейського стандарту, який може працювати на перевезенні сировини для брендових молочних компаній, ми презентували сьогодні керівнику регіону».

За результатами візиту, Валерій Коровій висловив готовність до всебічної підтримки обласною владою 45-го експериментального механічного заводу.

Для замовлення зворотнього дзвінка, будь-ласка,
заповніть форму нижче:

Ваше ім'я: *

Контактний телефон: *

Зручний час для дзвінка: *
із до

Дякуємо за запитання

Після розгляду питання Ви отримаєте відповідь на вказаний E-Mail

Запит вдало надіслано

Очікуйте, з Вами вз'яжуться в зручний для Вас час