Вінницький 45 Експериментальний механічний завод відзначив 70-річний ювілей

04/04/2014

27 вересня в приміщенні Міського палацу мистецтв «Зоря» відбулись урочистості з нагоди 70-ї річниці з дня заснування ДП «45 Експериментальний механічний завод» та Дня машинобудівника. У святковому дійстві взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Олександр Прокопчук.

- 70 років для потужного підприємства, нагородженого свого часу орденом Трудового Червоного Прапора, - це важлива історична віха! Сьогодні, завдяки висококваліфікованої праці всього колективу, завод є провідним підприємством з виробництва технічних засобів транспортування, заправки, перекачування і зберігання нафтопродуктів. Володіючи унікальним обладнанням, великий документально-технічною базою, підприємство досить впевнено і конкурентоспроможно почуває себе на ринку, - зазначив Ігор Кревський.

Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та депутатського корпусу він привітав керівництво та колектив заводу з ювілеєм і побажав натхнення, здоров'я, благополуччя і високих досягнень у діяльності.

ДП «45 Експериментальний механічний завод» - підприємство, що входить до Державного концерну "Укроборонпром", з повним виробничим циклом виготовлення виробів і з великим обсягом експериментальних робіт.

З метою розширення ринків збуту завод налагоджує тісні стосунки з організаціями, які безпосередньо займаються продажем продукції машинобудівного виробництва. З недавнього часу ще одним пріоритетним напрямком діяльності ДП "45 ЕМЗ" є заготівля і переробка брухту чорних металів.

Для агропромислового комплексу завод випускає конкурентоспроможну продукцію: вакуумні насоси для громадського тваринництва, молоковози та холодильники для переробки та зберігання молока, кормозбиральну техніку, яка стосується перевезення аміачних добрив.

7 червня 2013 підписано Меморандум про співпрацю між Вінницькою державною обласною адміністрацією, Вінницькою міською радою, державним концерном «Укроборонпром» і «45-м заводом».

Його мета полягає в прискоренні реструктуризації двох підприємств Міноборони - ДП «732 Вінницький ремонтний завод» та ДП МОУ «45 ЕМЗ». В результаті ці заводи планується об'єднати та забезпечити розвиток реструктуризованого підприємства, збільшити кількість робочих місць і підвищити обсяги виробництва.

Для замовлення зворотнього дзвінка, будь-ласка,
заповніть форму нижче:

Ваше ім'я: *

Контактний телефон: *

Зручний час для дзвінка: *
із до

Дякуємо за запитання

Після розгляду питання Ви отримаєте відповідь на вказаний E-Mail

Запит вдало надіслано

Очікуйте, з Вами вз'яжуться в зручний для Вас час