ua

30-річчя незалежності України 45-й завод відзначив усім колективом

Напередодні Дня Незалежності України керівництво ДП 45 «ЕМЗ», що у Вінниці, запросило увесь колектив підприємства разом відзначити знаменну дату в історії нашої держави – її 30-річчя. З огляду на карантин, зустріч проходила просто неба, в затишному куточку підприємства, на його спортивному майданчику.

Трудівників 45-го привітав директор заводу Микола Ляпун, який подякував трударям за сумлінну працю на благо України і підприємства, передав вітання від керівництва Укроборонпрому і Вінниччини, відзначив, що завод вижив у складні роки становлення української державності і зберіг свою потужну виробничу базу лише дякуючи терпінню, мудрості, працелюбності усього колективу. Підкреслив, що сьогодні підприємство є одним з кращих заводів Укроборонпрому, сумлінно виконує усі військові замовлення, його продукцію високо цінують у збройних силах держави. Одним із свідчень цього, зауважив керівник 45-го, є участь трьох автоцистерн АЦ-12, виготовлених на заводі, у військовому параді у Києві, 24 серпня, з нагоди Дня Незалежності.

Микола Ляпун наголосив, що у підприємства є великий потенціал для плідної роботи, розпочато модернізацію заводу, є хороші перспективи і все необхідне для успіху, для суттєвого покращення матеріальної зацікавленості трудового колективу.

Привітали працівників, також, керівники підрозділів підприємства, ветеран АТО. Хвилиною мовчання заводчани вшанували загиблих на Сході України, в зоні ООС.

Кращим з кращих трудівникам були вручені почесні грамоти від Укроборонпрому, Вінницької обласної державної адміністрації і обласної Ради, і від самого заводу, а також, грошова премія за сумлінну працю.

Крім теплих слів від керівництва підприємства трудівників заводу привітали і вінницькі артисти. В їх числі – багаторазовий володар Гран-Прі, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів – фольклорний гурт «Мокоша» Вінницького фахового коледжу мистецтв ім.Миколи Леонтовича.

Закінчилась урочиста зустріч піснею-молитвою за Україну.

Захід пройшов в теплій атмосфері, не підвела і погода – небо закрило білими хмарками сонце, рятуючи присутніх від його палючих променів, а тихий вітерець подарував приємну прохолоду.

З Днем Незалежності, Україно! З Днем Незалежності – трудовий колективе державного підприємства – 45-й експериментальний механічний завод!