Notice: Undefined index: translit in /home/website/domains/shop.website.org.ua/public_html/libs/functions.php on line 1480
На 45-му заводі - кадрова революція
ua

На 45-му заводі - кадрова революція

Державне підприємство «45 експериментальний механічний завод», розміщене у Вінниці, провело ґрунтовне оновлення керівного і виробничого персоналу свого підприємства. Підібрано потужну команду фахівців, які мають суттєво підвищити ефективність роботи заводу, вивести його на передові позиції в «Укроборонпромі».

Ротація персоналу ДП «45 ЕМЗ» розпочалась з призначення на завод нового директора. Ним став Микола Ляпун, - досвідчений менеджер з багаторічним досвідом роботи у машинобудівній галузі України.

За плечима у нового керівника 38 років безперервного стажу на одному з найбільших в Європі виробництві великовантажних автомобілів, флагмані українського автомобілебудування, – Кременчуцькому автозаводі. Останні 10 років Микола Ляпун успішно займався реалізацією на місцевому рівні і за кордоном великовантажних автомобілів «КрАЗ».

45-й він очолив в квітні 2021 року.

_________________________

Новий керівник заводу активно працює над тим, щоб:

*модернізувати підприємство

*укомплектувати завод висококваліфікованими кадрами

*підвищити якість продукції

*наростити об’єми виробництва

*розширити ринки збуту

покращити:

*мотивацію працівників до праці

*культуру виробництва

*якість умов і охорони праці

*захист довкілля

_________________________

Займається втіленням наміченого команда кваліфікованих менеджерів:

*Так, першим заступником директора заводу призначено Олега Гвоздецького. До недавнього часу він очолював комерційну службу ДП «45 ЕМЗ», має значний досвід в реалізації продукції заводу.

*Своєчасне і якісне виготовлення продукції підприємства покладено на плечі досвідченого фахівця, новопризначеного заступника директора з питань виробництва, Олександра Крикуна. Він ветеран машинобудівної сфери, майже 40 років відав 45-му заводу. Працював слюсарем, заступником головного інженера підприємства, багато років очолював основний виробничий цех №2.

*Олександру Крикуну допомагає ще один ветеран підприємства з понад 40-річним стажем, колишній головний технолог заводу, а нині начальник виробничо-диспетчерського відділу, Олександр Секлюков.

*Якість продукції ДП «45 ЕМЗ» контролює новий начальник ВТК - Вадим Медведенко. У даній сфері він працює понад 30 років. Був директором з якості Крюківського вагонобудівнного заводу (м.Кременчуг), начальником бюро управління якості «КрАЗу».

Вадим Медведенко кваліфікований фахівець сфери внутрішнього аудиту менеджменту якості підприємства відповідно до стандартів ISO.

*Сферу юридичних інтересів підприємства представляє новий юрист Юрій Мельник. З 2001 року фахівець активно займається юридичною діяльністю, в тому числі адвокатською. Здійснював супровід понад 700 справ господарського, адміністративного, трудового, цивільного, земельного, кримінального, корпоративного права підприємств різної форми власності і фізичних осіб. Має значний досвід роботи з цінними паперами.

_________________________

На ДП «45 ЕМЗ» введено нові посади:

*Так, роботу тут розпочав інспектор з охорони природи. Цю посаду обіймає фахівець-еколог Інна Пшегорська. Майже 15 років вона займалась захистом довкілля на посаді головного спеціаліста природоохоронних органів Вінницької облдержадміністрації та Держекоінспекції Вінниччини.

*Ще одна нова посада - аудитор. За цим напрямком почав працювати сертифікований фахівець Гільдії професійних внутрішніх аудиторів України Леонід Косицький.

*Висвітленням діяльності ДП «45 ЕМЗ» в засобах масової інформації займається журналіст Сергій Баранчук. За плечима у медійника понад 20 років роботи в ЗМІ Вінниччини та України. Він обіймає нову для підприємства посаду - прессекретар.

Зміни в кадровому забезпеченні відбулися й в інших ланках 45-го заводу. Проводиться заповнення вакансій інженерно-технічного складу, й інших професій.

_______________________

Нова потужна команда приступила до роботи, активно працює над забезпеченням успішної економічної діяльності державного підприємства «45 експериментальний механічний завод», покращенням його іміджу на українському рівні, та за кордоном.